Öngösterim Görseli

Erasmus Staj Yeri Bulma Eğitimi

Eğitim Hakkında Erasmus staj yeri bulma konusunda verilecek olan bu eğitim, üniversitelerinde en az 2. sınıfta olan ve üniversitelerinin burslandırma politikalarına göre yabancı dil sınavından yeterli puanı almış ya da herhangi bir sınava tabii tutulmadan not ortalaması ile burs sistemini …

Eğitim Hakkında

Erasmus staj yeri bulma konusunda verilecek olan bu eğitim, üniversitelerinde en az 2. sınıfta olan ve üniversitelerinin burslandırma politikalarına göre yabancı dil sınavından yeterli puanı almış ya da herhangi bir sınava tabii tutulmadan not ortalaması ile burs sistemini yöneten üniversitelerde gerekli koşulları sağlamış arkadaşların yurtdışında istedikleri bir ülkeden bölümleri ile alakalı staj yapabilecekleri bir kurum, dernek, otel vb gibi yerlerde staj yapmaları için gerekli aşamaları detaylı bir şekilde katılımcılara öğretme ve onların bu süreci en iyi şekilde ve kolayca tamamlamalarını hedeflemektedir.

Staj yeri için aynı zamanda hibesiz olarak da gitme imkanı olduğu için eğitimimize hibe hakkı kazanmayan ama masraflarımı ben karşılarım sadece kişisel gelişimim ve tecrübem benim için önemli diyen arkadaşlarda katılabilirler.

Eğitimimiz katılımcılarımızın okullarından nasıl bu bursa (hibeye) hak kazanabilecekleri ile başlayıp, CV hazırlama, erasmusintern.org (staj yeri bulma için en gelişmiş internet platformu) sitesinde profil oluşturma, motivasyon mektubu hazırlama, Learning Agreement hazırlama ve staj sonrası Learning Agreementin tamamlanmasına kadar kapsayıcı bir eğitim olacaktır. Böylelikle katılımcı arkadaşlarımız herhangi bir sorun ya da zorlukla karşılaşmadan en verimli şekilde bu süreci atlatacaklardır.

 

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 2 gün
Ünite başlıkları girilmemiş

Eğitmen Hakkında

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir