Öngösterim Görseli

Temel İngilizce (A1)

İngilizce yabancı diller arasında öğrenilmesi gereken önemli lisandır. Hemen hemen hayatımızın her alanında ihtiyaç duyulmaktadır.  Dolayısıyla Türkiye’de de İngilizce’nin önemi hızla artmaktadır.

İngilizce Eğitimi

İngilizce yabancı diller arasında öğrenilmesi gereken önemli lisandır. Hemen hemen hayatımızın her alanında ihtiyaç duyulmaktadır.  Dolayısıyla Türkiye’de de İngilizce’nin önemi hızla artmaktadır.

İngilizce bilmek kariyeriniz açısından büyük ve etkili bir etkendir. Birçok firma dünyanın her yanındaki ortakları ve müşterileri ile iletişim kurabilen çalışanlara ihtiyaç duyarlar. Şu an İngilizce küresel ortak lisan konumundadır. İngilizce her türlü kişisel ve ya mesleki gelişim için önemlidir. Yurtdışı seyahatlerinizde size büyük ölçüde faydalı olacaktır.

Amerika ve İngiltere dışındaki ülkelerde dahi pek çok insan İngilizce konuşabiliyor ve anlayabiliyor. Dilbilgisi, doğru telaffuz, kelimeler ve diyalogları aynı konu içinde bir arada görerek İngilizce’yi öğrenmenizi sağlayacaktır.

Katılımcılar neler öğrenecek?

Bu eğitimde katılımcılar okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi konularda kendilerini geliştirebilecekler ve Ingilizce konuşmanın püf noktalarını, doğru ve etkin kullanımı öğreneceklerdir. Yazarken dilbilgisi kurallarının düzgün ve yerine göre kullanımında kendilerini geliştireceklerdir. Dinlerken veya okurken farklı anlamlara gelen kelimelerin, doğru olanı anlayıp, seçerek dil öğreniminde kendilerini daha da geliştirebilecekler.

Bu eğitime kimler katılmalıdır?

İngilizce öğrenmek ve geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

 

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 5 gün
Ünite başlıkları girilmemiş

Eğitmen Hakkında

1987 yılında Adana’da doğan ve 33 yaşında olan Barış Taşci Avusturalya Sydney’de 5 yıl yaşayıp Charles Sturt Üniversitesi – Network Mühendisliğinde okuyup 2010 da başladığı iş yaşamı sürecinde turizm, insan kaynakları, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde, ulusal ve uluslararası firmalarda asistanlığı ya da yönetici rollerinde yer almış, 2011 yılında ise kurumlara yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye başlamıştır. Gerek bireysel olarak gerek de grup olarak bir çok kez Ingilizce eğitimi yakınen ilgili olmuştur. İşletmelerde hükümet ve sivil toplumun rolü, gençlik çalışmalarına, sosyal çalışmalara ve eğitim alanlarında çeşitli eğitimlere katılmıştır. Önceki deneyimlerimden elde edilen liderlik ve yönetim becerilerini, insan iletişimi üzerine her alanda uygulamıştır. 2 yıldan uzun bir süredir Gaziantep’te bir Gençlik Çalışması uygulamalarını ve organizasyonlarını organize etmektedir. (600 gönüllü / öğrenci). Gençlik Çalışma Derneği Çevirmeni (23 üye, 50’den fazla gönüllü). Romanya’da gençlik davası 60 gönüllüsü olan ” Oy verdik! ” Bir parçası olmak – Baile Olanesti (2012) ▫10 dan fazla uluslararası gençlik değişimi, uluslararası eğitim kursları ve seminerler düzenlemiştir. GapGenç Festivali’nde lider takımda yer alıp ve katılmıştır. (1.200 uluslararası ve ulusal katılımcılar ve 500 gönüllü olmak üzere).Yönetim, ekip yönetimi, muhasebe ve ofis çalışmalarında toplam 6 yıldan uzun bir süredir Gençlik Örgütlerinin Yönetimi planlama ve koordinasyon alanında aktif olarak çalışmaktadır. Ortak bulmak ve yetkililerle irtibat kurmak için gerekli olabilecek ağ oluşturma, ortaklık kurma becerilerini aktif olarak kullanmaktadır. Moderatör, eğitmen, kolaylaştırıcı veya konuk konuşmacı olarak uluslararası etkinlikler için gerekli olabilecek yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahiptir. Günlük çalışmalarda kullanmak ve başkalarını eğitmek için IT yazılımı ve donanımı için mükemmel beceriler eğitimleri düzenlemektedir (personel ve öğrenciler gibi). Sürdürülebilir ve sürekli çalışma için planlama, uygulama, yönetme, gözlemleme ve raporlama konularında kanıtlanmış yetkinliklere sahiptir ve çalışanları eğitmek ve her türlü kurum ve şirketin gelişimini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0