Öngösterim Görseli

DİJİTAL DÖNÜŞÜM Fırsat mı ? Tehlike mi? Eğitimi

Eğitim Hakkında Hızla değişen dünyamızda dijital dönüşüm sadece iş yapış şekillerimizi değil, yaşam tarzlarımızı da etkilemektedir.  Bu noktada eğitimin içeriği DİJİTAL DÖNÜŞÜM süreci ile ilgili öncelikle farkındalığınızı artırmak, sonrasında ise olumlu ve olumsuz yönleri hakkında bütün açılardan değerlendirerek, farklı sektörlerin …

User Avatar
(0 inceleme)

Eğitim Hakkında

Hızla değişen dünyamızda dijital dönüşüm sadece iş yapış şekillerimizi değil, yaşam tarzlarımızı da etkilemektedir.  Bu noktada eğitimin içeriği DİJİTAL DÖNÜŞÜM süreci ile ilgili öncelikle farkındalığınızı artırmak, sonrasında ise olumlu ve olumsuz yönleri hakkında bütün açılardan değerlendirerek, farklı sektörlerin bu durumdan nasıl etkileneceği ile ilgili genel bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Katılımcılar Neler Öğrenecek?                              

Farklı sektörlerden farklı örneklerin paylaşılacağı eğitimde katılımcılar bu sürecin hayatımızda yaratacağı fırsatlarla birlikte, madalyonun öteki yüzünde karşılaşacağımız tehlikeler hakkında da farkındalık kazanacaklardır ve yeni dünyada ortaya çıkacak yeni meslekler için gerekli olan yetkinlikler ile ilgili bilgi edineceklerdir.

Kimler Katılmalıdır?

  • Dijital Dönüşüm süreci ile ilgili farkındalığını artırmak ve bu değişimin içerisinde var olabilmek için atılacak adımları öğrenmek isteyen herkes…

Eğitimin Konu Başlıkları

  • Dijital Dönüşüm / Endüstri 4.0 nedir?
  • Sürdürülebilirlik
  • Avantajları (Fırsat mı ?)
  • Sektörlerin Teknolojik Dönüşümleri (10 Farklı Sektör Örneği)
  • Dezavantajları (Tehlike mi ?)             (10 Farklı Olumsuz Yön)
  • Zorlukları
  • Şirketlerin Dijitalleşme Endekslerinin Ölçümü
  • Günümüzde Dijital Pazarlamanın Önemi ve Müşteri Deneyimi

 

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 2 gün
Ünite başlıkları girilmemiş

Eğitmen Hakkında

2005’de İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünden 3.’lük derecesi ile mezun oldu. “Okul Hayatı Biter, Eğitim Hayatı Bitmez!” sloganını esas aldığı için; Boğaziçi, Yıldız Teknik, Bahçeşehir, İTÜ, ODTÜ ve United Kingdom Coaching Academy’den hem mesleki hem kişisel gelişimi için uzmanlık eğitimlerini tamamladı. TEKSTİL SEKTÖRÜ'nde Colin's, Loft, Koton ve Beymen gibi dünyaca ünlü markalarda "Proje Müdürü" olarak 100'e yakın proje yönetti. En son Beymen'de yönettiği "Asistanım Projesi" ile "Dünya Perakende Ödülleri / En İyi Dijital Müşteri Deneyimi Girişimi" kategorisinde takım olarak DÜNYA 1'İNCİLİK ÖDÜLÜ alınmasına katkı sağladı. EĞİTİM SEKTÖRÜ'nde toplam 52 üniversitede seminer verdi ve bu alanda da "En Çok Farklı Üniversitede Seminer Veren İş Kadını" kategorisinde DÜNYA REKORU kırdı. MEDYA SEKTÖRÜ'nde çeşitli TV ve Radyo programlarının hem yapımcılığını hem sunuculuğunu yaptı. ST Endüstri Radyo (105.8)'de her Salı "BAHAR'LA İŞ DÜNYASI" programı ile tüm sektörlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Son olarak ise; DENETİM SEKTÖRÜ'nde CARDCERT Uluslararası Belgelendirme Kuruluşu’nda "Baş Denetçi" olarak görev alıyor.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir