Öngösterim Görseli

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

Eğitim Hakkında Etkili sunum hazırlamada ve bilgisini iyi bir şekilde karşı tarafa transfer edebilme konusunda kendisini daha da geliştirerek başarılı bir eğitmen olmak isteyenlere, bu hedef için gereken tüm bilgi ve becerileri kazandırma amacına yönelik hazırlanmış olan bir eğitim programıdır. …

User Avatar
(0 inceleme)

Eğitim Hakkında

Etkili sunum hazırlamada ve bilgisini iyi bir şekilde karşı tarafa transfer edebilme konusunda kendisini daha da geliştirerek başarılı bir eğitmen olmak isteyenlere, bu hedef için gereken tüm bilgi ve becerileri kazandırma amacına yönelik hazırlanmış olan bir eğitim programıdır.

Katılımcılar Neler Öğrenecek?                              

Yetişkin eğitiminin temel ilkelerini ve öğrenme modellerini kavrayacak, etkin bir eğitim programı içeriği ve görsel malzemeleri tasarlayacak, zor katılımcıları yönetebilecek, interaktif, akılda kalıcı ve zevkli bir eğitim programı oluşturabileceksiniz.

Kimler Katılmalıdır?

  • Eğitmenlik yapmak isteyenler ve topluluk önünde etkili sunum tekniklerine hakim olmak isteyen öğrenci ve şirket çalışanları

Eğitimin Konu Başlıkları

  • Eğitimcinin Sahip Olması Gereken Temel Yetkinlikler
  • Sahne Duruşu, Jest, Mimik ve Beden Dili Kullanımı
  • Dogru Nefes Alma ve Diksiyon
  • Sunum Öncesi Hazırlık Süreci
  • Etkili Sunum Hazırlama Teknikleri
  • Görsel Malzemelerle Sunumu Oyunlaştırma Metodları
  • Katılımcılarla İnteraktif İletişim Becerisi
  • Zor Katılımcıyı Kazanma ve Motive Etme Teknikleri
  • Eğitimin Başarısını Ölçme ve Değerlendirme

 

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 1 gün
Ünite başlıkları girilmemiş

Eğitmen Hakkında

2005’de İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünden 3.’lük derecesi ile mezun oldu. “Okul Hayatı Biter, Eğitim Hayatı Bitmez!” sloganını esas aldığı için; Boğaziçi, Yıldız Teknik, Bahçeşehir, İTÜ, ODTÜ ve United Kingdom Coaching Academy’den hem mesleki hem kişisel gelişimi için uzmanlık eğitimlerini tamamladı. TEKSTİL SEKTÖRÜ'nde Colin's, Loft, Koton ve Beymen gibi dünyaca ünlü markalarda "Proje Müdürü" olarak 100'e yakın proje yönetti. En son Beymen'de yönettiği "Asistanım Projesi" ile "Dünya Perakende Ödülleri / En İyi Dijital Müşteri Deneyimi Girişimi" kategorisinde takım olarak DÜNYA 1'İNCİLİK ÖDÜLÜ alınmasına katkı sağladı. EĞİTİM SEKTÖRÜ'nde toplam 52 üniversitede seminer verdi ve bu alanda da "En Çok Farklı Üniversitede Seminer Veren İş Kadını" kategorisinde DÜNYA REKORU kırdı. MEDYA SEKTÖRÜ'nde çeşitli TV ve Radyo programlarının hem yapımcılığını hem sunuculuğunu yaptı. ST Endüstri Radyo (105.8)'de her Salı "BAHAR'LA İŞ DÜNYASI" programı ile tüm sektörlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Son olarak ise; DENETİM SEKTÖRÜ'nde CARDCERT Uluslararası Belgelendirme Kuruluşu’nda "Baş Denetçi" olarak görev alıyor.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir