Öngösterim Görseli

Genç Girişimciler İçin Erasmus Programı Eğitimi

Erasmus for Young Entrepreneurs programı için vereceğimiz bu eğitimde, öncelikle bu programa katılmak isteyen girişimcilik fikri olan girişimci ruhlu arkadaşlara başvuru sürecindeki hazırlıklardan başlayarak

(0 inceleme)

Eğitim Hakkında

Erasmus for Young Entrepreneurs programı için vereceğimiz bu eğitimde, öncelikle bu programa katılmak isteyen girişimcilik fikri olan girişimci ruhlu arkadaşlara başvuru sürecindeki hazırlıklardan başlayarak, Business plan oluşturma, sisteme kaydolma ve profil oluşturma, yurtdışından nasıl kurum bulabilecekleri, sürecin nasıl işlediği ve yükümlülüklerin neler olduğu ve gerekli anlaşmalar yapıldıktan sonra hibenin yatırılması, vize ve uçak biletleri kısmına kadar detaylı bilgilendirmenin yapıldığı bir eğitim olacaktır.

Eğitimi sonunda katılımcılarımız kolay ve iyi bir şekilde nasıl bu programa başvurabileceklerini ve yararlanabileceklerini öğreneceklerdir.

Eğitmenimiz eğitim sonrasında da katılımcılarımıza bir sorun ile karşılaştıklarında online destek sağlayacak ve gerekli yardımı yapacaktır. Bu nedenle sürdürülebilir bir başarı yakalayacağımız bir eğitim olacaktır.

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 2 gün
Ünite başlıkları girilmemiş

Eğitmen Hakkında

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0