Öngösterim Görseli

Genel Almanca (A1)

Almanya başta sağlık (tıp doktoru, hemşire, hasta bakımı, yaşlı bakımı, diş hekimi fizyoterapist) ve teknik (mühendis, tekniker, usta)alanları olmak üzere birçok alanda personel ihtiyacı duymaktadır. Eğer siz de; Almanya’da lisans, yüksek lisans ve doktora yapmak istiyorsanız, Sağlık ve teknik alanlarında …

User Avatar
(0 inceleme)

Almanya başta sağlık (tıp doktoru, hemşire, hasta bakımı, yaşlı bakımı, diş hekimi fizyoterapist) ve teknik (mühendis, tekniker, usta)alanları olmak üzere birçok alanda personel ihtiyacı duymaktadır.

Eğer siz de;

  • Almanya’da lisans, yüksek lisans ve doktora yapmak istiyorsanız,
  • Sağlık ve teknik alanlarında çalıyorsanız,
  • Herhangi bir meslek alanında uzmansanız,
  • Ustalık belgeniz varsa
  • Almanya’ya yerleşmek istiyorsanız,
  • Almanya ile ticaret yapmak istiyorsanız Almanca bildiğinizi ka

 

Almanya’ya yerleşip orada yaşamak, çalışmak ve okumak isteyen herkes öncellikle Almanca bilmek zorundadır.  Almanya planı olan herkes en az B1 seviyesinde Almanca bilmek zorundadır.

Herhangi bir seviyede dil bilginizi belgelemek istiyorsanız mutlaka Goethe, ÖSD ya da TELC sınavlarına girilmeniz gerekmektedir.

Genel Almanca derslerimiz 4 temel beceriye yönelik olup, bu sınavlara yönelik eğitimlerden oluşmaktadır:

  • Okuma
  • Dinleme
  • Yazma
  • Konuşma

Almanca diline yeni başlayanlar, bu kapsamlı kursu tamamladıklarında Almanca dil bilgisinin temel mantığını ve basit cümle yapılarını sistematik biçimde öğrenecekler.

Sadece ezberlemek yerine, anlayarak ilerlemek için gerekli altyapıya sahip olacaklar.

A1 seviyesine uygun yazılmış tüm metinleri okuyup anlayabilecekler. Başlangıç seviyesinde basit cümlelerle konuşabilecekler, basit metinleri dinleyebilecekler, basit metinleri okuyup anlayabilecek ve basit mektuplar yazabilecekler.

Ayrıca, bu seviyedeki tüm sözcükleri doğru biçimde telaffuz etmeyi de öğrenecekleri için, temel seviyede “duyduğunu anlama” ve doğru vurgulama / tonlama ile konuşma becerisine de sahip olacaklar.

Kurs haftada iki gün ve üçer saat olacaktır. Kurs başlamadan önce kursiyerlere gerekli tüm kaynaklar PDF olarak paylaşılacaktır.

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 8 hafta
Ünite başlıkları girilmemiş

Eğitmen Hakkında

2014 yılından beri aktif olarak Almanca eğitimi vermektedir.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir