Öngösterim Görseli

İŞ HAYATINDA BAŞARILI OLMANIN SIRLARI

Eğitim Hakkında Eğitim iş hayatında başarılı ve başarısız olma nedenleri ile ilgili ipuçlarını, bu noktada kişisel ve mesleki gelişim alanlarında yapılması gerekenleri, ve doğru bir yol haritası çizilmesi için atılacak adımları içermektedir. Katılımcılar Neler Öğrenecek?                               Katılımcılar, iş başvurusunda ve kariyer …

User Avatar
(0 inceleme)

Eğitim Hakkında

Eğitim iş hayatında başarılı ve başarısız olma nedenleri ile ilgili ipuçlarını, bu noktada kişisel ve mesleki gelişim alanlarında yapılması gerekenleri, ve doğru bir yol haritası çizilmesi için atılacak adımları içermektedir.

Katılımcılar Neler Öğrenecek?                              

Katılımcılar, iş başvurusunda ve kariyer yolculuğunda başarılı olmanın tüyolarını ve püf noktalarını öğrenecekler. Başarısızlığa giden nedenler ile ilgili farkındalık kazanacaklar.

Kimler Katılmalıdır?

  • Üniversite öğrencileri, mezunlar ve her kademede ki çalışanlar

Eğitimin Konu Başlıkları

  • Doğru İş Seçimi
  • İş Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Kendinizi Tanıma ve Hedeflerinizi Doğru Tanımlama
  • İş Hayatında Başarılı ve Başarısız Olma Nedenleri
  • Kişisel Gelişim ile ilgili Püf Noktalar
  • Mesleki Gelişim ile ilgili Püf Noktalar
  • Doğru Bildiğimiz Yanlışlar
  • Motivasyon

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 1 gün
Ünite başlıkları girilmemiş

Eğitmen Hakkında

2005’de İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünden 3.’lük derecesi ile mezun oldu. “Okul Hayatı Biter, Eğitim Hayatı Bitmez!” sloganını esas aldığı için; Boğaziçi, Yıldız Teknik, Bahçeşehir, İTÜ, ODTÜ ve United Kingdom Coaching Academy’den hem mesleki hem kişisel gelişimi için uzmanlık eğitimlerini tamamladı. TEKSTİL SEKTÖRÜ'nde Colin's, Loft, Koton ve Beymen gibi dünyaca ünlü markalarda "Proje Müdürü" olarak 100'e yakın proje yönetti. En son Beymen'de yönettiği "Asistanım Projesi" ile "Dünya Perakende Ödülleri / En İyi Dijital Müşteri Deneyimi Girişimi" kategorisinde takım olarak DÜNYA 1'İNCİLİK ÖDÜLÜ alınmasına katkı sağladı. EĞİTİM SEKTÖRÜ'nde toplam 52 üniversitede seminer verdi ve bu alanda da "En Çok Farklı Üniversitede Seminer Veren İş Kadını" kategorisinde DÜNYA REKORU kırdı. MEDYA SEKTÖRÜ'nde çeşitli TV ve Radyo programlarının hem yapımcılığını hem sunuculuğunu yaptı. ST Endüstri Radyo (105.8)'de her Salı "BAHAR'LA İŞ DÜNYASI" programı ile tüm sektörlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Son olarak ise; DENETİM SEKTÖRÜ'nde CARDCERT Uluslararası Belgelendirme Kuruluşu’nda "Baş Denetçi" olarak görev alıyor.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir