Öngösterim Görseli

Kripto Paralar Eğitimi

Teknolojik gelişmelerle beraber nakit para kullanımının yerini sanal para kullanımı almaktadır. Sanal para kullanımında takip edilebilme, bilgilerin güvenliği ve denetimi gibi kritik detaylar insanların güvenini sarsmaktadır

User Avatar
(0 inceleme)

Eğitim Hakkında

Teknolojik gelişmelerle beraber nakit para kullanımının yerini sanal para kullanımı almaktadır. Sanal para kullanımında takip edilebilme, bilgilerin güvenliği ve denetimi gibi kritik detaylar insanların güvenini sarsmaktadır. Günümüzde bu duruma cevap olabilecek nitelikte olan kripto paralar hem hızlı transfer sağlaması hem de güvenilir oluşu nedeniyle tercih edilmektedir. Buna rağmen kripto paraları kullanan çok fazla sahte oluşum bulunmaktadır. Bu eğitimin amacı doğru bir biçimde kripto para kavramını ve geleceğini okuyabilmektir.

Katılımcılar Neler Öğrenecek?

Bu eğitimle katılımcılar blockchain teknolojisi ile gelişen kripto paraların çıkış noktalarını öğrenecek, yasal dayanaklar ve güvenilirlik gibi konularda kendilerini geliştirecek. Kripto paralar adıyla ortaya çıkan sahte oluşumlardan korunma bilgisini edineceklerdir.

Yaratıcı Yazarlık Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

 • Yatırımcılar
 • Bankacılar
 • Finans sektörü çalışanları
 • Bu alana ilgi duyanlar

 

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 5 gün

  Veri ve veri tabanı nedir? Türleri nelerdir? 0

  Bu bölümde öğe bulunamadı

  Bulut bilişim ve P2P nedir? 0

  Bu bölümde öğe bulunamadı

  Blockchain nedir? Blockchain ağ çeşitleri nelerdir? 0

  Bu bölümde öğe bulunamadı

  Blockchain nasıl çalışmaktadır? 0

  Bu bölümde öğe bulunamadı

  Blockchain teknolojisinin artıları ve eksileri nelerdir? 0

  Bu bölümde öğe bulunamadı

  Kripto para ve bitcoin nedir? 0

  Bu bölümde öğe bulunamadı

  Kripto paralar nasıl alınır ve satılır? 0

  Bu bölümde öğe bulunamadı

  Kripto paraların hukuksal dayanağı nedir? 0

  Bu bölümde öğe bulunamadı

  Kripto paralarda güvenlik sorunları nelerdir ve sahte oluşumlar nasıl ayırt edilir? 0

  Bu bölümde öğe bulunamadı

Eğitmen Hakkında

1990 yılında İstanbul’da doğan Mert Demir,2008 yılında organizasyon görevlisi olarak başladığı iş yaşamında, eğlence, eğitim ve sinema sektörlerinde ulusal firmalarla çalışmalar yapmıştır. 2012 yılı sonrası iletişim alanında almış olduğu eğitimiyle beraber bu sektörde çalışmalar yapmaya karar vermiş ve kurumlar ile kişilerin etkili iletişimi üzerine eğitmenliğe başlamıştır. Dijital ajanslarla Youtube içerikleri üzerine hali hazırda projelerine devam ederken serbest olarak sinema ve televizyon sektöründe yapım konusunda çalışmaları bulunmaktadır. Kamu ve özel sektör içerisinde üniversite öğrencilerinden, sektör profesyonellerine beden dili, mikro ifadeler, müzakere yönetimi. etkili iletişim, sosyal medya ve şikayet yönetimi, kriz iletişimi, dijital pazarlama, marka ve imaj danışmanlığı, etkinlik yönetimi gibi alanlarda sonuç odaklı eğitimleri, etkili olay örnekleri ve yaygın eğitim metotlarıyla vermektedir. İstanbul Arel Üniversitesi Medya ve İletişim Kulübü’nde 3 yıl başkanlık yaparak aynı üniversitenin Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olan Mert Demir, kulüp başkanlığı döneminde yapmış olduğu organizasyonlar sayesinde üniversitesinden almış olduğu başarı bursuyla Medya ve Kültürel Çalışmalar bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Günümüzde birçok şirkete kurumsal iletişim ve pazarlama danışmanlığı vermekle beraber, Adalet Bakanlığı’nın denetiminde düzenlenen‘’Uzlaştırmacılık’’ konulu eğitimlerde iletişim uzmanı olarak görev yapmakta olan Mert Demir iyi derecede İngilizce bilmektedir.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir