Öngösterim Görseli

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ve KALİTE YÖNETİMİ Eğitimi

Eğitim Hakkında Sürdürülebilirlik elde edilen başarının uzun vadede değişime karşı ivme kazanarak devam etme becerisidir. Bu yönde şirketler stratejilerini planlarken öncelikle yenilikçi bir yaklaşımla ve değişime ayak uyduran bir yapıyla misyon, vizyon ve politikaları ile paralel olmasına dikkat etmelidirler. Ve …

User Avatar
(0 inceleme)

Eğitim Hakkında

Sürdürülebilirlik elde edilen başarının uzun vadede değişime karşı ivme kazanarak devam etme becerisidir. Bu yönde şirketler stratejilerini planlarken öncelikle yenilikçi bir yaklaşımla ve değişime ayak uyduran bir yapıyla misyon, vizyon ve politikaları ile paralel olmasına dikkat etmelidirler. Ve hayata geçirmek için stratejilerini organizasyonun en yukarısından en aşağısına kadar doğru performans göstergeleri ile bağlamalılar ve sürekli kontrol ederek gerekli önlemleri almalıdırlar. Faaliyet planlarını sadece ekonomik yönden düşünmemeliler, topluma ve çevreye karşı sorumlulukları olduğunu da unutmamalıdırlar. Ancak bu şekilde sürdürülebilirliği sağlamak mümkündür.

Katılımcılar Neler Öğrenecek?                              

Günümüz rekabet koşullarında şirketlerin büyüyerek öne çıkabilmeleri için “stratejik planlama, tasarım, üretim, lojistik, satış ve pazarlama” gibi tüm süreçlerini standart hale getirerek verimliliklerini artırmaları gerekmektedir. Bunun içinde süreçlerin “etkin planlanması, uygulanması, performansının ölçülmesi ve sürekli iyileştirilmesi” önemlidir. Bu bakış açısıyla katılımcılar çalışacakları kuruluşlarda tüm SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTE YÖNETİMİ faaliyetlerinde liderlik yapabilecek bilgi seviyesine ve yetkinliğine ulaşacaklardır.

Kimler Katılmalıdır?

  • Çeşitli meslek gruplarında yönetim seviyesinde görev almak isteyen her kademedeki çalışanlar…

Eğitimin Konu Başlıkları

  • Sürdürülebilirlik Kavramı ve Önemi
  • Stratejik Yönetim
  • Dijital Dönüşüm ve İnovasyon
  • Performans Yönetimi
  • Proje ve Kalite Yönetimi
  • Risk Yönetimi
  • Ekip Yönetimi ve Motivasyon
  • Topluma ve Çevreye Karşı Sorumluluk Projelerinin Önemi

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 2 gün
Ünite başlıkları girilmemiş

Eğitmen Hakkında

2005’de İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünden 3.’lük derecesi ile mezun oldu. “Okul Hayatı Biter, Eğitim Hayatı Bitmez!” sloganını esas aldığı için; Boğaziçi, Yıldız Teknik, Bahçeşehir, İTÜ, ODTÜ ve United Kingdom Coaching Academy’den hem mesleki hem kişisel gelişimi için uzmanlık eğitimlerini tamamladı. TEKSTİL SEKTÖRÜ'nde Colin's, Loft, Koton ve Beymen gibi dünyaca ünlü markalarda "Proje Müdürü" olarak 100'e yakın proje yönetti. En son Beymen'de yönettiği "Asistanım Projesi" ile "Dünya Perakende Ödülleri / En İyi Dijital Müşteri Deneyimi Girişimi" kategorisinde takım olarak DÜNYA 1'İNCİLİK ÖDÜLÜ alınmasına katkı sağladı. EĞİTİM SEKTÖRÜ'nde toplam 52 üniversitede seminer verdi ve bu alanda da "En Çok Farklı Üniversitede Seminer Veren İş Kadını" kategorisinde DÜNYA REKORU kırdı. MEDYA SEKTÖRÜ'nde çeşitli TV ve Radyo programlarının hem yapımcılığını hem sunuculuğunu yaptı. ST Endüstri Radyo (105.8)'de her Salı "BAHAR'LA İŞ DÜNYASI" programı ile tüm sektörlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Son olarak ise; DENETİM SEKTÖRÜ'nde CARDCERT Uluslararası Belgelendirme Kuruluşu’nda "Baş Denetçi" olarak görev alıyor.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir