Öngösterim Görseli

Yönetimde Başarının Sırları Nedir?

Eğitim Hakkında Yönetimde başarılı olabilmenin “insan, süreç ve bilgi” üçgeninde değerlendirileceği eğitim, katılımcılara yönetsel yetkinliklerini artıracakları mesleki ve kişisel gelişim ile ilgili teknik detayları sunmaktadır, aynı zamanda farklı örnekler ile birlikte çeşitli ipuçları da paylaşılacaktır. Katılımcılar Neler Öğrenecek? Yönetsel süreçlerde …

User Avatar
(0 inceleme)

Eğitim Hakkında

Yönetimde başarılı olabilmenin “insan, süreç ve bilgi” üçgeninde değerlendirileceği eğitim, katılımcılara yönetsel yetkinliklerini artıracakları mesleki ve kişisel gelişim ile ilgili teknik detayları sunmaktadır, aynı zamanda farklı örnekler ile birlikte çeşitli ipuçları da paylaşılacaktır.

Katılımcılar Neler Öğrenecek?

Yönetsel süreçlerde öncelikle resmin bütününe bakabilmeyi sağlayan bu eğitim sonrasında katılımcılar, doğru insan ilişkileri kurarak bir takımı yönetebilme, bilgiyi doğru bir şekilde kullanabilme, problem çözüm teknikleri geliştirebilme  ve süreçleri sürekli iyileştirme becerileri kazanacaklar ve bu konuda yeterli bilgi seviyesine ulaşacaklardır.

Kimler Katılmalıdır?

 • Kariyerinde yükselmek isteyenler ve yönetsel yetkinliklerini artırmak isteyenler …

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Sürdürülebilirlik
 • Liderlik ve Takım Çalışması
 • İletişim Yönetimi
 • Kriz Yönetimi
 • Stratejik Yönetim
 • Performans Yönetimi
 • Proje Yönetimi
 • Süreç Yönetimi
 • Bilgi Yönetimi
 • Kalite Yönetimi

 

Eğitim Başlıkları

Eğitim Süresi: 2 gün
Ünite başlıkları girilmemiş

Eğitmen Hakkında

2005’de İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünden 3.’lük derecesi ile mezun oldu. “Okul Hayatı Biter, Eğitim Hayatı Bitmez!” sloganını esas aldığı için; Boğaziçi, Yıldız Teknik, Bahçeşehir, İTÜ, ODTÜ ve United Kingdom Coaching Academy’den hem mesleki hem kişisel gelişimi için uzmanlık eğitimlerini tamamladı. TEKSTİL SEKTÖRÜ'nde Colin's, Loft, Koton ve Beymen gibi dünyaca ünlü markalarda "Proje Müdürü" olarak 100'e yakın proje yönetti. En son Beymen'de yönettiği "Asistanım Projesi" ile "Dünya Perakende Ödülleri / En İyi Dijital Müşteri Deneyimi Girişimi" kategorisinde takım olarak DÜNYA 1'İNCİLİK ÖDÜLÜ alınmasına katkı sağladı. EĞİTİM SEKTÖRÜ'nde toplam 52 üniversitede seminer verdi ve bu alanda da "En Çok Farklı Üniversitede Seminer Veren İş Kadını" kategorisinde DÜNYA REKORU kırdı. MEDYA SEKTÖRÜ'nde çeşitli TV ve Radyo programlarının hem yapımcılığını hem sunuculuğunu yaptı. ST Endüstri Radyo (105.8)'de her Salı "BAHAR'LA İŞ DÜNYASI" programı ile tüm sektörlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Son olarak ise; DENETİM SEKTÖRÜ'nde CARDCERT Uluslararası Belgelendirme Kuruluşu’nda "Baş Denetçi" olarak görev alıyor.

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5 yıldız
0
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir