Öngösterim Görseli

Pratik Ingilizce Eğitimi

İngilizce Eğitimi

İngilizce yabancı diller arasında öğrenilmesi gereken önemli lisandır. Hemen hemen hayatımızın her alanında ihtiyaç duyulmaktadır.  Dolayısıyla Türkiye’de de İngilizce’nin önemi hızla artmaktadır.

İngilizce bilmek kariyeriniz açısından büyük ve etkili bir etkendir. Birçok firma dünyanın her yanındaki ortakları ve müşterileri ile iletişim kurabilen çalışanlara ihtiyaç duyarlar. Şu an İngilizce küresel ortak lisan konumundadır. İngilizce her türlü kişisel ve ya mesleki gelişim için önemlidir. Yurtdışı seyahatlerinizde size büyük ölçüde faydalı olacaktır.

Amerika ve İngiltere dışındaki ülkelerde dahi pek çok insan İngilizce konuşabiliyor ve anlayabiliyor. Dilbilgisi, doğru telaffuz, kelimeler ve diyalogları aynı konu içinde bir arada görerek İngilizce’yi öğrenmenizi sağlayacaktır.

Katılımcılar neler öğrenecek?

Bu eğitimde katılımcılar okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi konularda kendilerini geliştirebilecekler ve Ingilizce konuşmanın püf noktalarını, doğru ve etkin kullanımı öğreneceklerdir. Yazarken dilbilgisi kurallarının düzgün ve yerine göre kullanımında kendilerini geliştireceklerdir. Dinlerken veya okurken farklı anlamlara gelen kelimelerin, doğru olanı anlayıp, seçerek dil öğreniminde kendilerini daha da geliştirebilecekler.

Bu eğitime kimler katılmalıdır?

İngilizce öğrenmek ve geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

 

Başlangıç Zamanı

21:00

15 Mayıs 2020

Bitiş Zamanı

23:59

15 Mayıs 2020

Adres

live.incos.com.tr

Etkinliği Düzenleyenler

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir